11. TRADICIONALNI POHOD OKROG VASI in PRIČETEK TRENINGOV NOGOMETA

ŠD Aktiv vas v nedeljo, 18. novembra 2018, vabi na že 11. tradicionalni pohod okrog vasi. Tokrat se bomo ponovno podali izven meja naše Krajevne skupnosti in sicer bomo odkrivali poti ob reki Idrijci in potoku Belci. Dobimo se ob 10.30 na parkirišču ob sotočju Idrijce in Belce (Lajšt). Med pohodom si bomo ogledali dvoje klavž na Belci in slišali pripoved o njihovem delovanju. Čez Krekovše bomo dosegli dolino Idrijce in se vrnili na izhodišče. Za konec se bomo okrepčali v gostilni Pr`Gantari. Pohod ni zahteven in traja približno 4-5 ur. Za več informacij pokličite na 051-315-772 (Dejan), kjer se tudi prijavite do sobote, 17. novembra 2018.

Prispevek za člane je 5 € in 8 € za nečlane.

Hkrati vas obveščamo, da bomo ponovno začeli s treningi nogometa za otroke od 1. do 9. razreda. Vabljeni novi člani, da se nam pridružite ob petkih, med 18. in 20. uro v dvorani PGD Dole. Začnemo že ta petek, 16. novembra 2018.

Aktivno naprej!                                                                                                        UO ŠD Aktiv