BODIMO AKTIVNI S ŠD AKTIV

Pomlad je že tu in Stari zewnk nas znova vabi, da se skupaj malce podružimo in pomigamo!

12. TRADICIONALNI POHOD OKROG VASI

V nedeljo, 28. aprila 2019, vas vabimo na 12. Tradicionalni pohod okrog vasi. Dobimo se ob 10.00 Pr`Gantari. Po začrtani poti nas bo vodil Rado Erznožnik, na koncu pa se bomo okrepčali v gostilni Pr`Gantari. Prispevek za člane je 5 € in 8 € za nečlane. Prijave sprejemamo do petka, 26. aprila 2019, na tel. številko 040 396 331 (Eva).

PRVOMAJSKI TURNIR TROJK

1. maja 2019 bo na Starem zewnku organiziran Prvomajski turnir trojk. Vabljeni, da sestavite svojo ekipo in se prijavite, lahko pa pridete tudi v navijaškem duhu in spodbujate domače ekipe, ki bodo zastopale barve našega društva.

NOGOMET ZA OTROKE

Otroci ste že čez zimo pridno trenirali, sedaj pa boste pričeli s treningi nogometa na Zewnku ob petkih. Prvič se dobimo že 3. maja 2019 ob 18.00. Vabljeni vsi otroci rojeni v letu 2013 in starejši.

Lepo vas vabimo, da se nam pridružite! Aktivno naprej!