Duatlon

Kot športno društvo si želimo našim članom omogočiti čimveč novih in pestrih športnih dejavnosti, zato smo se letos odločili za izvedbo 1. Duatlona. Izveden je bil v nedeljo, 12. julija 2015. Udeležilo se ga je 14 tekmovalcev (6 parov – od tega 5 mešanih dvojic in ena moška dvojica ter dva moška solo tekmovalca). Pot je potekala od gostilne Pr`Gantari po glavni cesti do odcepa za Kočne in čez Rupe do Lešetnice. Nadaljevali smo mimo Zewnka, po bližnjici na glavno cesto in se vrnili na začetno mesto. Najprej so krog opravili kolesarji, za njimi pa še drugi člani dvojice-tekači. Dogodek je bil uspešen, a malce smo bili razočarani nad udeležbo, saj smo pričakovali več lokalnih udeležencev. Upamo, da se prihodnje leto opogumijo in se nam pridružijo.

Rezultati 1. Duatlona:

MOŠKI SOLO:

1. mesto: Jereb Primož
  2. mesto: Šušteršič Robert

MOŠKE DVOJICE:

1. mesto: Poljanec Dejan (kolo) in Dežela Blaž (tek)

MEŠANE DVOJICE:

1. mesto: Drmota Matic (kolo) in Drmota Eva (tek)
  2. mesto: Drmota Prebil Sara (kolo) in Prebil Rok (tek)
  3. mesto: Petrič Urban (kolo) in Gantar Tami (tek)
  4. mesto: Petrič Klemen (kolo) in Drmota Petrič Ana (tek)
  5. mesto: Drmota Marjan (kolo) in Drmota Doroteja (tek)