Športne aktivnosti

• NOGOMET

Rekreativno igranje nogometa v poletnem času poteka ob sredah ob 20.00 na Starem Zewnku. V zimskem času pa se nadaljuje v dvorani Gasilnega doma Dole ali v Modri dvorani Idrija.

• ODBOJKA

V poletnih mesecih zaživi tudi igranje odbojke, in sicer ob četrtkih ob 20.00 na Starem Zewnku.

• NOGOMET ZA OTROKE

V letu 2014 se je v poletnih mesecih ob petkih zvečer odvijal tudi nogomet za otroke, pod vodstvom Dejana Hvale. Ker je bil odziv dober, so treningi potekali tudi v letu 2015. V obeh letih so se udeležili nogometnega turnirja v Ledinah in odlično zastopali naše društvo.

• KOLESARSTVO

V letih 2009 in 2010 sta naša člana, Sara Drmota in Anže Brenčič, tekmovala za Pokal Slovenije in bila izredno uspešna. Člani se udeležujejo tudi Maratona Franja.

• TEK

Naši člani se udeležujejo različnih tekaških prireditev, kot so Mali kraški maraton, Ljubljanski maraton, Nočna desetka in na njih dobro zastopajo naše društvo. V prihodnje si želimo še povečati število članov, ki bi se udeleževali več rekreativnih prireditev in tako zastopali barve našega društva.